Ekskursija uz lauku sētu

26. septembris, piektdiena, kļuva par īstu piedzīvojumu priekš sagatavošanas grupas “Zivtiņas” bērniem un pieaugušajiem. Mēs devamies ciemos pie Bondaru ģimenes, viņu brīnišķīgajā lauksaimniecības sētā, kas atrodas Naujenes pagastā Viļušu ciemā.

Viesmīlīgi saimnieki paradīja mums brīnumainu pasauli. Kazas, truši, mazs melns sivēns, milzīgi draudzīgi serbernāri, kaķēns, zirgu bars un poniji dzīvo blakus viens otram. Visus mēs varējām paglaudīt un pabarot, bet ar zirgiem pat drīkstēja jāt. Paskatieties uz mūsu laimīgajām sējām un jums vss kļūst skaidrs!

Mēs gribam pateikties draudzīgajai Bondaru ģimenei: mammai Oksanai, tētim Aleksandram, vecmammai Marinai, vecmammai Irai, Nastjai un Irai par siltu uzņemšanu.

Grupas “Zivtiņas” bērni, skolotāji un vecāki

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *