Ekskursija uz Naujenes Tautas bibliotēku

10. martā Lāču pamatskolas mazie pirmsskolēni ciemojās Naujenes tautas bibliotēkā. Bibliotekāre iepazīstināja bērnus ar bibliotēku. Jau no paša apmeklējuma sākuma bērni aktīvi līdzdarbojās: atbildēja uz bibliotekāres jautājumiem, minēja mīklas, bibliotēkas gariņš Raganiņš pastāstīja bērniem, kā iekārtota bibliotēka, savukārt skatoties multfilmu, bērni iepazinās ar bibliotēkas lietošanas noteikumiem. Pēc tam bibliotekāre Skaidrīte pastāstīja par preses izdevumiem, kurus abonē bibliotēka. Apmeklējuma turpinājumā bērni uzmanīgi klausījās pasaku varoņu aprakstus un veiksmīgi atpazina tos. Ekskursijas noslēgumā mazie apmeklētāji iepazinās ar bērnu literatūras fondu un telpām, dodoties ekskursijā pa bibliotēku.

Mazie pirmsskolēni bibliotēkā jūtās labi, par ko liecināja viņu pacilātais garastāvoklis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *