Ekspluatācijā pieņemta Kalupes pamatskola

18. februārī tika pieņemta ekspluatācijā Kalupes pamatskola, kura tika renovēta ERAF projekta „Daugavpils novada izglītības iestāžu konkurētspējas uzlabošana un izglītības pakalpojumu pieejamības paaugstināšana” (Nr.3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/007) ietvaros.

Kopējās rekonstrukcijas izmaksas sastāda EUR 834 825,10. Šajā summā ietilpst ERAF projekta finansējums 653 436,64 EUR, Daugavpils novada domes papildfinansējums 171 351,09 EUR un izmaksas, kuras bija radušās sakarā ar tehniskā projekta izstrādi, ekspertīzi, autoruzraudzība u.c. izmaksas, kuras saistītas ar skolas nodošanu ekspluatācijā.

Kalupes pamatskolas ēkas rekonstrukcijas darbos ietilpa skolas ēkas fasādes un   jumta siltināšana un jauna jumta seguma nomaiņa; iekštelpu remonta darbi (klases, gaiteņi, sporta zāle, sanitārie mezgli; inženiersistēmu rekonstrukcija. Tāpat projekta ietvaros tika veikta Kalupes pamatskolas ēkas teritorijas labiekārtošana (betona bruģakmens seguma un asfaltbetona seguma ierīkošana, žoga uzstādīšana un bērnu rotaļu laukuma ierīkošana).

Kalupes pamatskolas izremontētajam virtuves blokam iegādātas un uzstādītas stacionārās virtuves iekārtas: elektriskā plīts ar cepeškrāsni; elektriskais vārīšanās katls; nerūsējošā tērauda saldētava; nerūsējošā tērauda ledusskapis ar tilpumu 1300 l,; kartupeļu mizotājs; dārzeņu griezējs; elektriskā  gaļas maļamā mašīna; mikseris u.c. virtuves iekārtas).

Projekta ietvaros jau pabeigti būvdarbi 7 Daugavpils novada izglītības iestādēs, kuras bija iekļautas šajā projektā. Būvdarbi vēl turpinās Špoģu vidusskolā. Projekta realizēšana jāpabeidz līdz 2015. gada 1. jūnijam.

Foto galerija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *