Ekspluatācijā tiks nodota Lāču pamatskola

19.decembrī ekspluatācijā tiks nodota Lāču pamatskola.

Lāču pamatskolas ēkas rekonstrukcija (1.kārta) veikta ERAF projekta „Daugavpils novada izglītības iestāžu konkurētspējas uzlabošanu un izglītības pakalpojumu pieejamības paaugstināšana” 3.6.2.1. aktivitātes „Atbalsts novadu pašvaldību kompleksai attīstībai” ietvaros.

Projekta ietvaros tika siltināta skolas ēka (fasādes un bēniņi), nomainīts jumta segums, logi un ārdurvis, nomainīti inženierkomunikācijas – elektrotīkli un gaismekļi, ūdensvads un kanalizācija, kā arī ugunsdrošības un  apsardzes sistēmas. Atjaunota skolas telpu apdare. Skolā izbūvēta sporta zāle ar volejbola un basketbola laukumiem, ģērbtuves un dušas telpas, sporta nodarbību telpas. Vides pieejamības nodrošināšanai skola aprīkota ar vertikālo pacēlāju. Paveikti teritorijas labiekārtošanas darbi.

Būvdarbus veica SIA „Ditton būve”. Tehniskā projekta autors  SIA „Belss”. Būvuzraudzību veica Pilnsabiedrība „InPro”. Būvdarbi uzsākti 2013.gada  novembrī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *