Erasmus+ (K1 – personu mobilitāte); dalība apmācības kursos skolotājiem “Restart the game” Pērnavā, Igaunijā

ERASMUS+ (K1 – PERSONU MOBILITĀTE)- DALĪBA APMĀCĪBAS KURSOS SKOLOTĀJIEM “RESTART THE GAME” PĒRNAVĀ, IGAUNIJĀ tika organizēta no 2015. gada 6. augusta līdz 14. augustam. Man bija lieliska iespēja piedalīties Erasmus+ organizētajos kursos “Restart the Game“. Divdesmit astoņiem pedagogiem no 8 valstīm (Latvija, Igaunija, Beļģija, Turcija, Moldova, Krievija (Čečenija), Jordānija, Gruzija) bija iespēja iepazīties ar Nooruse Maja (Jauniešu un aktivitāšu centrs) darbību. Zinošu kursu vadītāju (Ievas un Vitālija) vadībā, apguvām jaunas un dalījāmies ar savām spēlēm, izpētījām grupu dinamiku, mācīšanās stilus un uzzinājām vairāk par Erasmus+ darbību. Šie kursi deva ne tikai iedvesmu turpmākajam darbam, bet arī deva atbildes uz vairākiem, līdz šim neskaidriem jautājumiem, ļāva izprast grupu dinamiku un veidus, kā saliedēt komandu, kā arī ļāva iepazīt dažādas kultūras, tradīcijas, filozofijas, uzskatus utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *