ERASMUS+ projekta ietvaros Biķernieku pamatskolā viesojās 3 valstu pārstāvji

Vasaras sākumā Eiropas Savienības ERASMUS+ projektā Nr.2016-1-IT02-KA219-024427_2 “Radošā enerģija īpašu cilvēku aktivizēšanai” (LAB4S.P.A.C.E. “Special people activating creative energy”) ietvaros Biķernieku pamatskolā viesojās pedagogi un izglītojamie no 3 Eiropas valstīm (Itālija, Slovēnija un Spānija), kuri vēlējās uzzināt mūsu skolas pieredzi speciālajā izglītībā, izglītojamo motivēšanā izmantot jaunās tehnoloģijas un labās prakses pārņemšana.

Notika nopietni sagatavošanās darbi, Biķernieku pamatskolas komanda cītīgi darbojās, visi ieplānotie pasākumi tika veiksmīgi īstenoti. Partneru pateicības vārdi par lielisku pasākumu plānošanu, organizēšanu un norisi skanēja ne tikai nedēļas garumā, bet tika saņemti arī rakstiski. Partneriem bija lieliska iespēja iepazīt mūsu novada un Latvijas kultūru, valodu, gūt priekšstatu par izglītības sistēmu Latvijā, konkrēti, mūsu skolā.

Viesi, satiekoties ar izglītojamajiem un pedagogiem, visvairāk bija pārsteigti par pozitīvo gaisotni, augsto organizatorisko līmeni un skolas tehnisko aprīkojumu. Uzņemot viesus, mūsu skola ir ieguvēja, jo rodas jaunas sadarbības iespējas ar Eiropas Savienības izglītības iestādēm un arī mūsu skolas pārstāvjiem ir iespēja paplašināt savu redzesloku un prasmi uzņemt viesus.

Darbs projektā turpinās. Esam priecīgi paziņot, ka projekta nākamā pietura ir Slovēnija. Gribētos novēlēt visai komandai izturību un aktīvu darbošanos projektā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *