ERASMUS+ projekta ietvaros Biķernieku pamatskolā viesojās 6 valstu pārstāvji

2017.gada 22.-27.maijā Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības partnerības Nr.2 (KA 2) stratēģisko skolu sadarbības partnerības projekta “Pieķeries veselīgam dzīves veidam!” (Hook Onto Healthy Lifestyle!, identifikācijas Nr.2016-1-ES01-KA219-025088_5) ietvaros Biķernieku pamatskolā viesojās pedagogi un izglītojamie no 6 Eiropas valstīm (Grieķijas, Itālijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Spānijas un Ungārijas), kuri vēlējās uzzināt mūsu skolas pieredzi radošuma pilnveidošanā, izglītojamo motivēšanā izmantot jaunās tehnoloģijas un labās prakses pārņemšana.

Viesi, satiekoties ar izglītojamajiem un pedagogiem, visvairāk bija pārsteigti par pozitīvo gaisotni, augsto organizatorisko līmeni un skolas tehnisko aprīkojumu. Uzņemot viesus, mūsu skola ir ieguvēja, jo rodas jaunas sadarbības iespējas ar Eiropas Savienības izglītības iestādēm un arī mūsu skolas pārstāvjiem ir iespēja paplašināt savu redzes loku un prasmi uzņemt viesus.

Notika nopietni sagatavošanās darbi, Biķernieku pamatskolas komanda cītīgi darbojās, visi ieplānotie pasākumi tika veiksmīgi īstenoti. Partneru pateicības vārdi par lielisku pasākumu plānošanu, organizēšanu un norisi skanēja ne tikai nedēļas garumā, bet tika saņemti arī rakstiski. Partneriem bija lieliska iespēja iepazīt Latvijas kultūru, valodu, gūt priekšstatu par izglītības sistēmu Latvijā, konkrēti, mūsu skolā.

Darbs projektā turpinās. Esam priecīgi paziņot, ka projekta nākamā pietura ir Lielbritānija. Gribētos novēlēt visai komandai izturību un aktīvu darbošanos projektā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *