“Es – multiplikators”

ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, tika organizētas darba pasaules iepazīšanas nodarbības “Es-multiplikators” Daugavpils novada skolām: Biķernieku pamatskola 1.-5.klase, Lāču pamatskola 1.-4.klase, Naujenes pamatskola 1.-4.klase, Špoģu vidusskola 1.-5.klase, Vaboles vidusskola 1.-4.klase, Sventes vidusskola 1.-4.klase, Laucesas pamatskola 1-4.klase. Skolēniem no novembra līdz decembrim tika novadītas 11 nodarbības, kuru laikā 1.-4.klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar scenārista, režisora, mākslinieka, tēlnieka, operatora, fotogrāfa, animatora un aktiera profesijām. Kā arī skolēniem bija iespēja izzināt multiplikācijas veidošanas procesu un tapšanu. Kopīgi darbojoties, laiks paskrēja ātri, skolēni bija priecīgi un gandarīti par iegūto pieredzi un jaunām zināšanām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *