eTwinning balva – ekskursija uz Tartu

Dzestrajā novembra dienā sešpadsmit Špoģu vidusskolas  8.-10. klašu skolēni, skolotājas Solveiga Liepa un Guna Livdāne  devās ekskursijā uz Igaunijas pilsētu Tartu. Ceļš  veda caur daudzām Latvijas pilsētām, jo tas nebija īss, bet toties skaists un aizraujošs. Brauciena  laikā mēs jokojāmies, spēlējāmies, izklaidējāmies. Interesantas bija pieturvietas, kur  varējām izstaipīt kājas, nopirkt kādu kārumu un tēju. Tā mēs nonācām Tartu. Apmeklējām zinātnes centru AHHAA, kurā apskatījām dinozaurus, bijām apaļajā tunelī, varējām braukt ar divriteni pa trosi, staigājām spoguļu labirintā, bijām planetārijā un piedalījāmies arī citās atrakcijās. Vēl mums bija lieliska iespēja noskatīties 4D filmu, kura bija salīdzinoši neilga – aptuveni 7 minūtes. Mēs bijām sajūsmā noskatoties šo filmu, jo visu notiekošo varēja izjust uz sevis: ūdens lāšu pilienus, vēja plūsmu un krēslu šūpošanu. Kā arī  staigājām pa vecpilsētu, seno Tērbatu un nopirkām dažādus suvenīrus. Visu šo ceļu mūs pavadīja jauka, zinoša gide. Mēs labprāt dotos vēl kādā ekskursijā, jo tā bija pilna pārsteigumu un jautrības.

Šī ekskursija bija eTwinning Nacionālais atbalsta dienesta ES izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ apakšprogramma eTwinning balva par Špoģu vidusskolas projektu “Mission into the Future: a Quest for Sustainability”. Šis projects iekļuva konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2014” finālā un bija atzīts par trešo labāko Latvijā. Izglītojamie saņēma Skolēnu Kvalitātes  un skola ieguva Eiropas kvalitātes sertifikātus. Ekskursiju organizēja firma MUMDUS TRAVEL

Mundus Travel Institute SIA http://mundustravels.com, un mūsu lieliskā gide bija Edīte Šņepste.

Paldies par lielisko ekskursiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *