eTwinning desmit gadu svinības Špoģu vidusskolā

eTwinning šogad svin savu desmito gadadienu, tāpēc šogad dzimšanas dienai par godu visā Eiropā notiek dažādas īpašas svētku aktivitātes. Špoģu vidusskolā notika dažas „eTwinningDay veltītas aktivitātes un Špoģu vidusskolas izglītojamie un skolotāji piedalījās pirmajā ikgadējā eTwinning dienā, kas visā Eiropā notiek 7.maijā!  Kopā ar skolēniem un skolotājiem skolas pagalmā mēs veidojām „dzīvo logo”, kurā attēlota eTwinning desmitgades logo simbolika! Tā kā mūsu skola šī gada laikā ir uzsākusi vairākus eTwinning projektus, mēs saņēmām  sūtījumu no Latvijas eTwinning Nacionāla dienesta – zilus un dzeltenus eTwinning balonus!

Mēs nofotografējām „dzīvo logo” un balonu laišanu gaisā iegūtās bildes publicējām sociālajos medijos – facebook, Twitter izmantojot mirkļbirku „eTwinningDay.

Pasākumā piedalījās 2.a; 6.a; 6.b un 10.a klases izglītojamie. Īpašs paldies skolotājiem Ārijai Mihailovai, Gunai Pētersonei, Līgai Saleniecei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *