eTwinning Eiropas konference Romā

No 27.līdz 29.novembrim Romā, Itālijā norisinājās Eiropas ikgadējā eTwinning konference, kas pulcēja vairāk nekā 500 skolotājus no dažādām Eiropas valstīm. Konferencē piedalījās arī Latvijas skolotāji– 2013./2014. mācību gadā veiksmīgāko eTwinning projektu īstenotāji, konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2014” finālisti, kopā deviņu cilvēku delegācija –  BJC „Rīgas Skolēnu pils”, Daugavpils Saskaņas pamatskola, Špoģu vidusskola, Privātās vidusskolas „Klasika”, Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde „Mežmaliņa”; Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes pārstāvji

Konferenci ar uzrunu atklāja Itālijas Izglītības Ministrijas valsts sekretārs Davide Faraone . Pēc tam Lords David Puttnam atklāja tiešām fantastisku Lielbritānijas pieredzi, kā šajā valstī apbalvo skolotājus.Šis krāšnais šovs var būt pielīdzināts Oskara ceremonijai. Tas parāda kā ciena un godā skolotāju darbu. http://www.bbc.co.uk/programmes/b00f8mfz. Savukārt Eiropas Komisijas pārstāvis Antonio Silva Mendes skolotājiem atgādina, ka viņi un viņu nesavtīgais darbs ir ne tikai eTwinning panākumu, bet visas izglītības panākumu atslēga!

Mums bija dota lieliska iespēja iepazīties ar citu valstu skolotājiem, uzzināt viņu projektu pierezi un atrast partnerus nākotnes projektiem. Konferencē mēs piedalījāmies dažādās radošajās darbnīcās un interaktīvās nodarbībās, piemēram  “Games of Romes”, Twitter pielietojums klasē, Digitalās kometences, Drošs internets, Ersmus + UN eTwinning +,un citas;  tādā veidā ar neformālu tikšanos palīdzību, mēs dalījāmies ar labās prakses piemēriem, dalījāmies pieredzē, plānojām jaunus projektus.

Viens no nozīmīgakajiem ieguvumiem ir motivācija turpināt iesaistīties eTwinning projektos, jo tie dod fantastisku iespēju iesaistīt skolēnus dažādās aktivitātēs, iepazīt citus cilvēkus, gūt jaunas zināšanas un neatsveramu pieredzi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *