Euroscola konkurss 10.-12.klašu izglītojamiem

Skolēni darbojas, veidojot elektronisko pastkarti par Eiropas parlamentu

Jau iepriekš Špoģu vidusskola ir piedalījusies starptautiskajos projektos un konkursos, kā arī sasniegusi augstus rezultātus tajos. Mūs vienmēr uz dalību ir iedvesmojusi mūsu skolas angļu valodas skolotāja Eva Vovka. Arī šoreiz viņa izteica piedāvājumu piedalīties EUROSCOLA konkursā, pateicoties kuram mēs varētu nostiprināt zināšanas par Eiropas Parlamentu un tā darbību. Tā kā mēs esam zinoši un inteliģenti jaunieši, mūs interesē ārpolitika, procesi, kas notiek mūsu valstī un Eiropas Savienībā, mēs bijām ieinteresēti uzzināt vai mūsu skolas skolēni zina, kas ir Eiropas Parlaments, zina tā nozīmi un labumus, ko Eiropas Parlaments mums ir nesis. Skolēni un skolotāji palīdzēja mums izveidot elektronisko pastkarti par Eiropas Parlamenta darbu.  Konkursa balva ir brauciens uz Strasbūru un redzēt Eiropas Parlamenta deputātu darbību klātienē.

Mēs ieguldījām lielu darbu rezultātu apkopošanā un strādājām atraktīvā, radošā un pozitīvā gaisotnē. Mūs pārsteidza mūsu skolēnu erudītās zināšanas par Eiropas Parlamenta nozīmi un ieguldījumu mūsu valsts labklājībā. Protams, ka bija arī eiroskeptiķi, bet tas tikai pierāda, ka mēs esam demokrātiska valsts un mums svarīga ir vārda brīvību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *