Februāris Lāču pamatskolā

Sveču mēneša sākumā, 2. februārī, kad ir Sveču diena 5. – 9. klašu meitenes piedalījās mājturības konkursā ”Zeltene”, jau piekto gadu meitenes gaida šo pasākumu, lai piedalītos dažādos konkursos, parādītu savus talantus, spējas, intereses. Galvenais šī pasākuma simbols bija dažādu krāsu sveces. Mājturības skolotāja organizēja dažādus konkursus, meitenes parādīja prasmes konkursā „Jaunie modelētāji” demonstrēja dažādus apģērba stilus, konkursā „Jaunie kulināri” galvenais uzdevums bija klāt galdu Valentīna dienai, kur galvenie simboli bija sarkanās sveces un sirsniņas. Konkursa laikā meitenes interesanti prezentēja interjera dizainu, dažādas reklāmas, talantu konkursā „Jaunie frizieri”. Konkursa uzdevumus novērtēja žūrija, grūti bija noteikt labākos, jo visas meitenes ļoti centās. Meitenes šajā dienā atbalstīja zēni, sveču liesmiņas, sarkanās sirsniņas radīja romantisku noskaņu visiem pasākuma dalībniekiem.

Februāris ir arī ziemas pavadīšanas laiks. Šogad šis jampadracis notika 19. februārī, kad svinējām tradicionālo Masļeņicas pasākumu ar jautrām izdarībam, salmu lelles „Masļeņicas” dedzināšanu kopā ar skolēnu slikto darbu zīmītēm.  Diena bija izdevusies, jo vēl bija sniedziņš, varēja pikoties, arī ragaviņas labi slīdēja. Visiem noskaņu uzlaboja sākumskolnieču dziesmiņa par pankūciņām, pasākuma noslēgumā skolas pavāres cienāja mūs ar pankūkām un karstu tēju.

Nu ziema ir pavadīta, var gaidīt pavasari!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *