Fizikas un ģeogrāfijas skolotāju seminārs

27. augustā Vaboles vidusskolā notika Daugavpils novada fizikas un ģeogrāfijas skolotāju seminārs.

Semināra dalībniekus ar Vaboles vidusskolas telpām, klašu aprīkojumu un sagatavotību mācību procesam īsi iepazīstināja skolas direktore E.Skrupska un direktores vietniece izglītības jomā I.Litiņa.

Fizikas skolotājus savā kabinetā pulcēja skolotāja V.Kucina, bet ģeogrāfijas skolotājus –M.Kuriga. Katrs pedagogs dalījās pieredzē ar kolēģiem ar jau iepriekš sagatavotu, paša izstrādātu un darbā veiksmīgi pārbaudītu materiālu. Skolotāji demonstrēja gan stundas fragmentus, gan mācību priekšmetā izmantojamas spēles, gan kompetenču izglītībā izmantojamas metodes. Ģeogrāfijas skolotāji visvairāk materiālu piedāvāja tieši par Latviju.

Šāda semināru forma ir lietderīga, jo katrs skolotājs gan iegūst gatavus, darbā izmantojamus materiālus, gan iespēju pārrunāt ar kolēģiem aktualitātes mācību priekšmetā. Un mums visiem vienkārši ir prieks atkal satikties. Veiksmīgu jauno mācību gadu mums visiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *