Florbolā pamatskolu vecuma grupās uzvar Kalupe un Silene

Trīs sacensības aizvadītas, laikam šobrīd populārākajā sporta spēlē Daugavpils novada skolēniem – florbolā.

Pirmie sacentās vismazākie bērni 5. un jaunākas klases. Uz sacensībām Silenes pamatskolā ieradās 6 novada skolu komandas. Visās spēlēs uzvarēja un 1.vietu izcīnīja Kalupes pamatskolas komanda, kuru trenē skolotājs Vitālijs Aļeksejevs. Otro un trešo vietu izcīnīja skolotāja Aleksandra Puzirevska vadītās komandas – Laucesas un Silenes pamatskolas.

Dalībnieku rekordskaits ieradās uz sacensībām 6.-7.klasēm – 9 komandas, kuras tika sadalītas 3 apakšgrupās un apakšgrupu uzvarētājas savā starpā noskaidroja uzvarētājus. Kā uzvarētājas uz finālu tika Sventes vidusskola, Kalupes un Biķernieku vidusskolas. Apakšgrupā diezgan pārliecinoši izskatījās Sventes puiši, tomēr fināla spēlē pret Kalupi nācās paklupt, vairākas nerealizētas labas izdevības, turpretī Kalupe lieliski izspēlēja standartsituācijas un saspringtā spēlē uzvarēja ar 2:1, Sventei 2.vieta, Biķernieki – trešie.

8.-9.klasēm par medaļām cīnījās 7 skolas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās un 2 labākās no katras grupas iekļuva finālā. Ar lielām grūtībām finālā iekļuva Silenes pamatskola, kura tikai pateicoties labākai vārtu attiecībai izcīnīja savā grupā otro vietu ar ko pietika iekļūšanai fināla četriniekā, tomēr šeit aina mainījās, tika izcīnītas 2 uzvaras un viens neizšķirts, kas ļāva Aleksandra Puzirevska komandai iegūt uzvarētāja kausu un zelta medaļas, otrajā vietā Kalupe, trešajā Biķernieku pamatskola.

Tagad turnīru uzvarētājiem – Kalupes pamatskolai un Silenes pamatskolai ir iespēja piedalīties Latgales reģiona skolu sacensībās.

Vēlu veiksmi!

Daugavpils novada sacensības florbolā C grupai; Špoģu vidusskola; 12.02.2019
Daugavpils novada sacensības florbolā B grupai; Silenes pamatskola; 26.02.2019

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *