Fotoizstāde „Nezināmā Naujene …” Lāču pamatskolā

Lāču pamatskolai ir izveidojusies cieša un veiksmīga sadarbība ar Naujenes Tautas bibliotēku. No 12. februāra ceļojošo fotoizstādi „Nezināmā Naujene …” var apskatīt Lāču pamatskolas skolēni, skolēnu vecāki, absolventi un ciemiņi. Izstāde parāda, kādu Naujenes pagastu redz tā iedzīvotāji un ciemiņi caur fotoaparāta objektīvu.

Uz Naujenes tautas bibliotēkas aicinājumu atsaucās 11 cilvēki un iesūtīja vairāk nekā 80 fotogrāfijas, no kurām tika atlasītas 20 un izliktas izstādē.

Izstādē redzamas Aļonas Annišinecas, Diānas Čiževskas, Gunāra Grozas, Agra Gruntmaņa, Jeļenas Ivancovas, Olgas Kuzminas, Riharda Lebedjoka, Sabīnes Locikas, Linarda Onzuļa, Raimonda Užuļa autorfotogrāfijas, kur iemūžinātas Naujenes pagasta Slutišķu, Vasargelišku, Teivānu ciemu, Markovas izziņu taku, Juzefovas un Hoftenbergas parku, Daugavas upes skaistās ainavas.

Apskatot izstādi var redzēt, ka katra fotogrāfija parāda un raksturo kaut ko savu, bet tai pat laikā apvieno mūs savas zemes mīlestībā.

Šo īpašo mīlestību pret skaisto visapkārt, spēju notvert mirkli un to iemūžināt var nepārprotami saskatīt šajās fotogrāfijās. Naujene ir vieta, kas glabā apbrīnojamo dabas skaistumu, šo dārgumu, kas mums ir uzticēts. Tās ir mūsu īstās dabas bagātības, tas ir tās vērtības, ko mēs varam Eiropai un pasaulei sniegt.

Pateicāmies Naujenes tautas bibliotēkas kolektīvam par iespēju apskatīt fotoizstādi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *