Futbols skolēniem

Ilgstošās lietavas bija pamatīgi izmērcējušas stadionus Kalupē un Višķos, tāpēc skolēnu futbola sacensības tika vairrākkārt pārceltas, bet, lai nu kā oktobra sākumā uzvarētāji tomēr tika noskaidroti un balvas sadalītas.

Skolēniem, kuri mācās 5.klasē un jaunākiem sākotnēji sacensībām bija pieteikušās 7 skolas, bet, laikam laika apstākļu dēļ, Kalupes stadionā ieradās tikai 3 drosmīgākās komandas no Silenes, Laucesas un Kalupes pamatskolām.

Galvenie favorīti Kalupes un Silenes pamatskolas savā starpā nospēlēja neizšķirti 2:2 un tālākai uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams skaitīt vārtu attiecību. Tā kā Silenes pamatskolai šī attiecība bija labāka, tad 1.vietu izcīnīja skolotāja Aleksandra Puzirevska trenētie silenieši, otrajā vietā Kalupes pamatskola un trešie Laucesa.

9.un jaunāku klašu skolēniem sacensības notika ļoti drūmā, lietainā un vējainā laikā, tomēr šeit ieradās visas 7 skolas, kuras bija pieteikušās. Apakšgrupās uzvarēja Kalupes un Naujenes pamatskolu komandas un arī pusfinālos uzvarot savus pretiniekus šīs komandas tikās finālā. Interesanti, ka arī pagājušajā gadā šīs skolas spēlēja finālā un toreiz uzvarēja naujenieši. Šoreiz kalupiešiem izdevās revanšēties, uzvarot ar 3:0. Komandu trenēja Vitālijs Aļeksejevs, otrajā vietā Naujenes pamatskola un trešie laucesieši. Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Vitālijam Aļeksejevam par labi organizētajiem turnīriem!

Līdz ar to šī sarežģītā futbola sezona beigusies un skolēnu sporta spēles pārceļas uz siltākām telpām Sventes vidusskolā, kur gandrīz visu novembri notiks volejbola sacensības.

FUTBOLS 2006.gadā dzimušie un jaunāki skolēni; 28.09.2017; Kalupes pamatskola
FUTBOLS 2002.gadā dzimušie un jaunāki skolēni; 03.10.2017; Višķu stadions

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *