Gaidu labdarības akcija “Ŗūķis 2014”

17.decembrī Vaboles 45.gaidu vienība organizēja ikgadējo labdarības akciju. Sadarbībā ar Vaboles pagasta sociālo darbinieci V.Skrindu meitenes apmeklēja 19 pagasta vientuļos pensionārus un invalīdus. Pirms tam meitenes bija sarūpējušas svētku paciņas, liekot tajās pašceptus cepumus un kūkas, ābolus, mandarīnus un konfektes. Gaidas iemācījās Ziemassvētku dzejoļus un dziesmu, lai ar savu priekšnesumu un paciņām priecētu vientuļos cilvēkus. Pēcpusdienā meitenes kopā ar sociālo darbinieci apmeklēja Vaboles iedzīvotājus, kuri uzturas veco ļaužu pansionātos Višķos un Kalupē. Šajā dienā pārējās gaidas aicināja uz smaržīgas tējas tasi visus savus skolotājus. Tikšanās notika vienā no klases telpām, kur gaidas iepriecināja skolotājus ar dzeju, smieklīgiem videoklipiem un kopīgu dziesmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *