Ģimenes svētki Medumu internātpamatskolā

15.maijā Medumu internātpamatskolā notika ģimenes svētki „Draudzīgā ģimenīte”. Pasākumā piedalīties laipni tika aicināti visu skolēnu vecāki. Bērni ar nepacietību gaidīja vecākus, uztraucās, vairākkārt jautāja vienu un to pašu – vai mana māmiņa atbrauks, vai mana māmiņa zvanīja, vai piezvanīsiet vēlreiz manai māmiņai? Kā mirdzēja skolēnu acis, kad ieradās viņu vecāki, vecvecāki, tantes un tēvoči!

Skolas audzēkņi kopā ar vizuālās mākslas skolotāja Natāliju Kuvšinovu veidoja zīmējumu izstādi „Annas Sakses ziedu pasaku pasaule”. Rokdarbu izstādē viesi iepazinās ar mājturības un tehnoloģijas stundās (skolotāja Raisa Avsjukeviča un Aleksejs Korotkovs), kā arī rokdarbu pulciņa veidotiem darbiem (skolotāja Ludmila Koverova). Pulciņa „Pūkainīši” (skolotāja Marina Taunleja) dalībnieki ne vien iepazīstināja ar savu veikumu, bet arī uzdāvināja katra skolēna vecākiem pašūto zīmuļu turētāju.

Muzikālo programmu, kurā piedalījās audzēkņu vairums, sagatavoja mūzikas skolotāja Tatjana Nizjuļko. Bērni ļoti centās, jo dziedāja un dejoja vissirsnīgākajai, vismīļākajai, visjaukākajai un arī visprasīgākajai būtnei – savai māmiņai.

Tiek uzskatīts, ka visciešāk satuvina un saliedē kopīgi padarīts darbs, tādēļ svētku laikā tika atvērtas divas radošās darbnīcas. Vienā – bērni kopā ar vecākiem no papīra veidoja tauriņus, kam viens spārns bija vecāku plaukstas kontūra, otrais – bērna. Katram pārim šķita, ka viņu veidotais tauriņš ir visjaukākais. Citā – Ruslans Seļickis mācīja no dzijas darināt rokassprādzes un krelles. Ātrākā un atjautīgākā šīs tehnikas apguvē izrādījās Lienes Rokjānes māmiņa.

Pēc muzikāli izklaidējošās programmas vecāki tika aicināti uz tēju pie skolas direktores Gaļinas Piščuļonokas. Sarunas risinājās siltā un draudzīgā gaisotnē.

Pateicamies visiem pasākuma dalībniekiem un organizatoriem.

Lai Jūsu ģimenēs valda laime, labestība, veselība un miers!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *