Goda diena Medumu pamatskolā

30. maijā Medumu pamatskolas saime pulcējās GODA DIENAS pasākumā. Skolas direktore Vita Skvorcova, uzrunājot klātesošos, priecājās par to, cik daudz sasniegumu sagādājuši Medumu pamatskolas audzēkņi 2018./2019.mācību gadā. Daudz ir paveikts, bet daudz vēl ir jādara, lai skola kļūtu par vienotu un draudzīgu kolektīvu, kas virzīts uz augstiem sasniegumiem gan mācību, gan ārpusstundu darbā.

Pasākuma laikā balvu pasniegšana mijās ar skolēnu priekšnesumiem. Šajā mācību gadā pie balvām tika daudzi: “Labākās klases” titulu ieguva 7. klase (klases vidējā balle 7,76), savukārt “Labākā skolniece” ir 7.klases skolniece Anastasija Kuzmenko (vidējā balle – 8,86). Ļoti veiksmīgs gads bijis interešu izglītības jomā: 1.pakāpe iegūta skatuves runas konkursā 5.klases skolniecei Olgai Petkunei un 7.klases skolniecei Ksenijai Lukašenokai; Daugavpils novada vizuālās mākslas konkursā “Mīklupanti” iegūta gan 1.pakāpe Aļbīnai Gornovskai (7.kl.) un 5.klases skolēniem, gan 2.pakāpe Oļesjai Samohvalovai un Jūlijai Magrinai (9.kl.), Lidijai Gasparovičai un Kristīnai Lukašenokai (2.kl.), gan 3.pakāpe Albertam Solovejam un Vladimiram Desjatkovam (2.kl.); Tautas deju skatē iegūta 2.pakāpe; Popgrupu, instrumentālo ansambļu konkursā iegūta 1.pakāpe instrumentālajam ansamblim “CON BRIO”, 2.pakāpe popgrupām “Pozitīvs” un “Podziņas”.

Medumu pamatskolā mācību gada nogalē notika SPORTA DIENA. 7.klases skolēni kopā ar sporta skolotāju Lauru Vilcāni izplānoja un organizēja šo dienu. Skolas audzēkņi gan skrēja, gan meklēja dārgumu lādi Medumu parkā, gan sacentās dažādās stafetēs.

SAULAINU, KRĀSAINU, VESELĪGU UN PRIECĪGU VASARU!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *