Godināšanas pasākums Tabores pamatskolā

29. maijā Tabores pamatskolā notika Godināšanas pasākums. Piedalījās daudz viesu. Izglītības pārvaldes vadītāja Irēna Bulaša apbalvoja 8. kl. skolēnu E. Ņikitinu un 3.kl. skolēnu K. Olenovu, kuri ieguva godalgotas vietas Daugavpils novada olimpiādēs un konkursos. Pēc mācību sasniegumu reitinga labākajiem skolēniem skolas direktore V. Vavžiņaka pasniedza stipendijas: N. Stankevičai 6.kl., A. Gabrānam 8.kl., S. Gabrānei 5.kl. un A. Lapinskim 5. kl. Skolēni tika godināti dažādās nominācijās. Laureātiem bija gods pāriet pa sarkano celiņu un saņemt balvas, sponsors SIA „Mežvidi” Nadežda Selicka. Pa sarkano celiņu gāja arī skolotāji. Pateicības vārdus par ieguldīto darbu, rosinot skolēnus piedalīties aktivitātēs, gūstot godalgotas vietas, saņēma arī pedagogi no skolas parlamenta. Pēc tradīcijas Elernes Romas katoļu draudzes priesteris Janušs Bulašs svētīja 9. klases absolventus, lai veiksmīgi nokārtotu eksāmenus un izvēlētos tālāko dzīvesceļu. Mācību gada nogalē apsveica arī pagasta pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāja Irīna Jazvica. Pasākumu noslēdza labākie skolas dejotāji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *