GOLD Vabolē

GOLD (Guiding Overseas Linked with Development) ir Lielbritānijas Gaidu organizācijas īstenota iniciatīva, kad jaunās vadītājas īsteno projektus ārpus Lielbritānijas ar mērķi attīstīt skautu un gaidu darbību.

Latvijā viesojas 5 Anglijas gaidu vadītājas, kas dalīsies savā pieredzē, kā arī piedāvās radošu aktivitāšu dienas dažādās Latvijas gaidu un skautu vienībās. Aktivitāšu mērķis ir dod iespēju Latvijas skautiem un gaidām gūt starptautisku pieredzi, kas ir nozīmīga gaidu un skautu darbības daļa, kā arī dod iespēju bērniem un jauniešiem vairāk uzzināt par skautu un gaidu aktivitātēm un iespējām tajās iesaistīties.

22. oktobrī Anglijas gaidas ciemojās pie Vaboles 45. gaidu vienības. Meitenes devās kopīgā izbraukumā un iepazīstināja ciemiņus ar interesantajām Līksnas taciņām, nodziedāja kopīgu dziesmu Līksnas baznīcā pie ērģelēm, uzkāpa uz lielākā Latvijas akmens Nīcgalē. Pēc kopīgām pusdienām meitenes iesaistījās angļu gaidu rīkotajās aktivitātēs – veidoja indiāņu Dieva aci, sniegpārslu dekoru, piekaramu Lielbritānijas puķu dekoru, kustību spēlēs un rotaļās. Vaboles gaidas visas dalībnieces iesaistīja konkursā par pasaules valstīm, origami veidošanā un kustību spēlē.

Vakarā Vaboles gaidas pavadīja Anglijas gaidas uz vilcienu uz Rīgu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *