Gribu būt mobils

26.01.16. Salienas vidusskolas 7. klases komanda MARSS piedalījās CSDD rīkotā konkursa “Gribu būt mobils” pusfinālā Preiļos. Komandas dalībnieki – Anastasija Zavadska, Lidija Dvorjaņikova, Ņikita Mažuta, Rihards Mištovts un komandas kapteine Samanta Afanaseviča.
Konkursa uzdevumi:

Velosipēda aprīkojuma tests.
Ceļazīmju izvietošana uz interaktīvā galda.
Braukšanas maršruta iezīmēšana.
Atbildes uz jautājumiem ar interaktīvajām pultīm.
Nepareizo zīmju nosvītrošana satiksmes shēmā.
Mājas darba prezentācija par jaunumiem velo jomā.

Desmit komandu konkurencē mēs izcīnījām 2. vietu. Vēl īpašs prieks bija Samantai Afanasevičai, jo viņai tika pasniegta balva – Galactico dāvanu karte par izcīnīto 3.vietu Latvijā CSDD rīkotajā konkursā “Satiksmes drošības maratons”, kurā no marta līdz decembrim vajadzēja atbildēt uz jautājumiem portālā berniem.csdd.lv Konsultējošā skolotāja Irēna Afanaseviča.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *