Helovīns Špoģu vidusskolā

Helovīna dienu Špoģu vidusskolā fotokolāža

Helovīns ir Visu svēto dienas priekšvakars, 31. oktobra vakars. Tā ir ASV tradīcija, taču globalizācijas rezultātā šī tradīcija tiek pārnesta arī uz citām valstīm. Mēs, Špoģu vidusskolas angļu valodas skolotājas un ceturto piekto klašu izglītojamie, nolēmām noorganizēt Helovīna pasākumu savā skolā.

Izglītojamie stāstīja pašu sacerētos spoku stāstus. Par vislabākajiem spoku stāstu stāstniekiem tika atzīti Normunds Grauzs (5. a klase) un Madara Suveizda (4. a klase);

Helovīna pasākuma būtiska sastāvdaļa ir zīmējumi. Izglītojamie zīmēja ķirbju laternas, zirnekļus, Slendermenu, raganiņas un spokus. Skolēni nobalsoja par skaistākajiem zīmējumiem un kā labākie mākslinieki tika atzīti Andris Mazjānis (4. a klase) un Adriana Kandu (5. a klase)

Dalībniekiem bija iespēja demonstrēt savus tērpus Helovīna modes skatē. Izglītojamie un viņu vecāki gatavoja tērpus no otrreiz izmantojamajiem materiāliem. Kostīmi pārsteidza ar izdomu un radošumu. Visradošāko tērpu autori bija Emma Zdanovska (4. a klase), Zane Ozoliņa (5. a klase) un Samanta Zeile (5. a klase).

Paldies vecākiem un bērniem par ieguldīto darbu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *