Iededzas Pirmā Svecīte Naujenes pamatskolas Adventes vainagā

Ir atkal laiks,
kad gaidām Ziemassvētkus,
to svēto brīnumu,
ko dziļi izjūt sirdsun prāts.
Klāt atkal laiks,
kad līdz ar sveču ziediem
plaukst mūsu dvēselēs
gaišs svētlaimības prieks!

Sirsnīgā gaisotnē, skanot dziesmām Naujenes pamatskolā 1. decembrī noslēdzās Adventes rīta pasākums, kurā Adventes vainagā tika iedegta pirmā no četrām svecēm, kā liecība tam, ka ceļš uz gaismu un labestību ir sācies.

Visi kopā ievadījām šo kluso pārdomu, miera un gaidīšanas laiku pirms svētkiem. Ziemas garie vakari ir laiks, kad varam sakārtot savas domas, nomierināties un baudīt skaistu ziemas mirkli, skatoties, kā ārā krīt sniegpārslas.

Ciemos bija ieradies Jezupovas Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas prāvests Pāvels Raciņš, kurš dalījās pārdomās par Adventes laika būtību, iededza pirmo sveci Adventes vainagā. Skanot klusām Ziemassvētku dziesmām, ikviens varēja ielūkoties sveču liesmā un gaismas stariņu ienest savā klasē un savā sirdī.

Lai Adventes laiks mums kopā ar saviem mīļajiem ir jauks, labu domu, smaida, dvēseles miera un mīlestības pilns! Lai steiga paliek aiz durvīm, bet, lai visiem pietiek mīļa vārda un siltuma!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *