Iegūts Eiropas Kvalitātes sertifikāts

Špoģu vidusskolas skolēni un skolotāji piedalījās Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas aktivitātes “Skolu partnerības” projektā. Kā turpinājums tam bija piedalīšanās eTwinning projektā “Mission into the Future: a quest for sustainability” (Misija Nākotne – ilgtspējas meklējumos). Skolēni kopā ar skolotājiem piedalījās vairākās aktivitātēs: izlietoto bateriju vākšanā, makulatūras vākšanā, meža stādīšanā, teritorijas sakopšanā, konkursos par atjaunojamiem enerģijas veidiem.

Projektu vadīja un koordinēja angļu valodas skolotāja Eva Vovka. Par paveikto darbu projektā skola apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu. Tas nozīmē, kas skolotāju un skolēnu darbs ir atzīts visaugstākajā Eiropas līmenī.  Projekts un paveiktais tajā tiks izrādīts īpašā Eiropas Portāla vietnē pēc adreses: www.etwinning.net.

Kā balvu par paveikto darbu skolēni saņēma iespēju doties ekskursijā uz Tartu, Igaunijā, zinātnisko centru AHHA, planetāriju 4D filmu.

etw_europeanqualitylabel_65266_lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *