Iepazīstam Daugavpili projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros

2019. gada 5. jūnijā Zemgales vidusskolas 4., 6. un 8. klases skolēni ar klases audzinātājām apmeklēja Daugavpili. Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklējām Marka Rotko mākslas centru, kur ļoti atsaucīgu gidu vadībā iepazināmies ar centra un ēkas vēsturi un uzzinājām par Marka Rotko dzīves gaitām un mākslinieka personības attīstības posmiem, kā arī uzzinājām par dažādiem virzieniem mākslā. Nodarbības laikā grafikas darbnīcā katrs skolēns izveidoja savu unikālu mākslas darbu.

Brauciena turpinājumā apmeklējām arī zinātkāres centru “ZINOO”, kur skolēni aktīvi līdzdarbojās un mēģināja uzbūvēt visaugstāko un izturīgāko māju, kā arī uzzināja, kādas zināšanas ir nepieciešamas arhitektam, un izpētīja, kas padara celtni par kultūrvēstures pieminekli.

Baudot skaisto vasaras laiku brīnišķīgā vietā, nemanāmi paskrēja piecas stundas. Visi ekskursijas dalībnieki jauki un jēgpilni pavadīja šo skaisto jūnija dienu, kura vēl ilgi paliks atmiņā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *