Informātikas skolotāju ideju tirdziņš

2015. gada 27. februārī Izglītības pārvaldē notika informātikas skolotāju seminārs – ideju tirdziņš. Informātikas skolotāji apsprieda datorikas apguves iespējas pamatizglītībā, novada informātikas olimpiādes nolikumu pamatskolu grupā, analizēja eksāmena informātikā rezultātus un plānošanu.

Šogad ideju tirdziņa tēma bija „Jaunumi datorpasaulē”. Informātikas skolotāji dalījās pieredzē un prezentēja izstrādātos materiālus. A. Sarule (Lāču pamatskola) sagatavoja tirdziņam Informātikas pēcpusdienas „IT Misis un Misters” scenāriju, T. Makoviča (Biķernieku pamatskola) noformēja materiālu par tēmu „Informācija”, M.Čornaja (Medumu pamatskola) piedāvāja kolēģiem pārbaudes darba variantu tēmai „Meklēšanas stratēģija internetā” 7. klasē.

J. Salogube (Birznieku pamatskola) uzstājās ar materiālu interaktīvas tāfeles izmantošanai informātikas stundās „Perifērijas ierīces”, A. Grīnfelde (Sventes vidusskola) arī prezentēja tēmu darbam ar interaktīvo tāfeli „Loģiskās domāšanas attīstība. Spēles ar sērkociņiem”. Krustvārdu mīklas darbam ar skolēniem informātikas stundās prezentēja kolēģiem  L. Kursiša (Naujenes pamatskola), par informācijas tehnoloģiju attīstības tendencēm stāstīja K. Bagijeva (Kalupes pamatskola), ar interesantu prezentāciju „Terminu kauja” uzstājās L. Bogačova (Zemgales vidusskola). Paldies skolotājiem par darbu!

Labas prakses piemēri ir pieejami pielikumos:
Naujene_krustv_miklas.zip
Speles_serk.flipchart
Perif_ierices.flipchart
Tehnologijas.pptx
Terminu_kauja.ppt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *