Iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros Biķernieku pamatskolas izglītojamie apmeklēja Alūksni, Balvus, Bausku, Gulbeni, Krāslavu, Naujeni, Rundāli un Rīgu

Pagājušais mācību gads Biķernieku pamatskolas izglītojamajiem ir bijis aktīvs, interesants un pieredzes bagāts. Ikkatrs bērns iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros tika iesaistīts dažādās aktivitātēs – teātra izrādēs, mācību ekskursijās, izglītojošu centru un muzeju apmeklējumos.

Martā Biķernieku pamatskolas izglītojamie apmeklēja Daugavpils Māla mākslas centu un Daugavpils Marka Rotko mākslas centru. Skolēniem bija brīnišķīga iespēja klātienē vērot profesionālu darbu, kas balstīts uz improvizāciju. Bērni guva emocionālu baudījumu, nestandarta skatījumu uz lietām un lielisku piemēru, kā izpaust savas sajūtas. Pēc apmeklējuma skolēni bija pacilāti un pozitīvi uzlādēti.

Maijā skolēni devās mācību ekskursijās uz mūsu skaisto galvaspilsētu – Rīgu. Apmeklēja Alūksni, Balvus, Bausku, Gulbeni, Krāslavu, Naujeni un Rundāli. Biķernieku pamatskolas izglītojamie ierakstīja savā kontā Alūksnes Bānīša stacijas, Bauskas, Krāslavas un Rundāles pils apmeklējumu.

Katrā no baudītajām “Skolas somas” aktivitātēm skolēni bija ieguvēji, kā arī katru no aktivitātēm var sasaistīt ar dažādiem tematiem mācību priekšmetos, kas dod daudz lielāku priekšstatu par arhitektūru, mākslu, kultūru, mūsdienīgo pasaules redzējumu, kā arī daudzām citām sakarībām. Paldies par iespēju to visu piedzīvot un sajust!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *