Interaktīvi Cilpojam Pasaulē

Mobilais telefons un spēles tajā ir gandrīz katra pusaudža dzīves neatņemama sastāvdaļa. Špoģu vidusskolas 11. a klases skolēni šogad mācību gada noslēgumā apvienoja patīkamo ar lietderīgo. Izmantojot SIA „Aktīvā tūrisma centrs Eži” piedāvājumu „Cilpojam Pasaulē”, devās 5-6 km garā pārgājienā, pa ceļam atbildot uz dažādiem jautājumiem un pildot uzdevumus. Cilpošana ir interaktīva pastaiga, kuras laika tiek spēlēta interaktīva spēle viedtālrunī. Galvenais ir būt kustībā, ja ejam uz priekšu, spēle ģenerē jaunus jautājumus un uzdevumus. Jautājumi aptver ļoti dažādas jomas: personības, valstis, automašīnas, mūzika, daba, ievērojami fakti un daudz kas cits interesants par mūsu planētu. Tā ka izkustējāmies gan fiziski, kas pēc garajām stundām pie datora, mācoties attālināti, bija patīkama pārmaiņa, gan pārbaudījām savas zināšanas un prasmi domāt. Negadās bieži meklēt atbildi uz tādu jautājumu kā, piemēram, ar kādu dzērienu jums saistās vārdi: oranžs, Vācija, gāze, Coca-cola. Laiks pavadīts interesanti! Protams jautrāk bija tiem, kuri veidoja mazas grupiņas un beidzot devās kopīgā piedzīvojumā!

Paldies Latvijas skolas somai par šādu aktīvu un interesantu iespēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *