Ir atkal Ziemassvētku laiks

Ai, bagāti Ziemassvētki,
Lejiņā nogājuši!
Tekam veci, tekam jauni,
Velkam svētkus kalniņā!

Ik gadu bērni Ziemassvētkus gaida kā lielu brīnumu, it īpaši mazākie ķipari, kuri no visas sirds tic, ka dāvanas atnes īsts Salavecītis.

Ziemassvētku vakars allaž bijis apvīts tradīcijām, ticējumiem un nostāstiem. Skolēni tika iesaistīti ziemassvētku tradīcijās. Visi kopā izrotājām eglīti. Saimniece ar rūķīšiem uzklāja galdu ar tradicionāliem ziemassvētku ēdieniem. Rūķīši uzcienāja bērnus un ciemiņus ar tradicionāliem cepumiem – piparkūkām, bet 4.klases skolēni dziedāja jautro dziesmiņu “Piparkūkas”. Sekojot ziemassvētku tradīcijām mēs arī zīlējām, uzzinājām, ka zīlēšanas veidi ir dažādi un paši izmēģinājām laimes liešanu. Ciemos atnāca arī ķekatnieki, kuri par savu dziedāšanu saņēma cienastu un dāvanas, ko sauc par kaladiņu. Skolēni un vecāki aktīvi piedalījās konkursos un par pareizām atbildēm saņēma cienastu.

Katras klases skolēni un skolas koris uzstājas ziemassvētku pasākumā. Melodisko dziesmiņu par eņģeļiem uzdziedāja 8.klases skolniece.

Nu, beidzot, visi sagaidīja Salavecīti, kurš atnesa mums nedaudz sniega un daudz dāvanu un spēļu. Pēkšņi pasākumā parādījās arī 2016 gada simbols – pērtiķis. Pēc rotaļām un spēlēm bērni saņēma dāvanas, jo visi čakli strādāja: gan gatavojoties Ziemassvētku pasākumam, gan piedaloties konkursos.

Mīļš paldies pasākuma dalībniekiem par mūsu kopīgi paveikto darbu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *