Izglītojoša kampaņa „Netuvojies, spēlē ar elektrību zaudēsi Tu!” Biķernieku pamatskolā

Aicinot bērnus un jauniešus rīkoties atbildīgi elektroiekārtu tuvumā, AS “Sadales tīkls” apmeklēja Biķernieku pamatskolu ar izglītojošu kampaņu “Netuvojies, spēlē ar elektrību zaudēsi Tu!”.

Galvenais kampaņas mērķis ir informēt bērnus par elektrodrošību un samazināt elektrotraumu gadījumu skaitu, kas rodas bērnu neapdomības un ziņkārības dēļ.

Pavasaris, siltais laiks un gaišākas vakara stundas ir iemesls tam, lai bērni un jaunieši arvien vairāk brīvo laiku pavadītu ārpus mājas. Tādēļ AS “Sadales tīkls”, uzsākot elektrodrošības kampaņu, pastiprināti pievērsīsies drošības tēmai un informēs skolēnus un viņu vecākus par būtiskākajiem elektrodrošības pasākumiem, kas jāievēro ikdienā.

Bērnu un jauniešu izglītošana elektrodrošības jautājumos ir viena no korporatīvās sociālās atbildības prioritātēm, kuras ietvaros AS “Sadales tīkls” vērtē un plāno savu resursu ieguldījumu sabiedrības labā un kā vienu no galvenajiem uzdevumiem izvirza jaunās paaudzes izglītošanu par drošu un efektīvu elektroenerģijas lietošanu sadzīvē un skolā, kā arī elektroenerģijas nozīmi nākotnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *