Izglītojošs pasākums skolēniem „Draudzības diena”

Ceturtdien, 14. maijā Lāču pamatskolā notika izglītojošs pasākums skolēniem „Draudzības diena”. Šo pasākumu  organizēja biedrība „Baltā māja” projekta  „Pasākumi trešo valstu pilsoņu integrācijai un sabiedrības saliedēšanai Latgales reģionā” ietvaros.

Ciemiņi tikās ar sākumskolas skolēniem un skolotajiem. Tikšanās bija izzinoša, interesanta un audzinošana. Skolēni noskatījās teātra uzvedumu „ Sniedz roku – esam draugi ” latviešu valodā, apsprieda to, pēc tam gāja rotaļās   un darbojās radošās darbnīcās. Darbnīcās skoleni veidoga viens otram rokassprādzes. Pasākuma beigās skolēni uz papīra rociņām uzrakstīja savu vārdu un uzvārdu un izrotāja tās. Vēlāk no tam tika izveidota draudzības saulīte, kura silda tāpat kā īsta saulīte.   Viesi katram pasākuma dalībniekam uzdāvināja magnētu.

Pateicāmies biedrībai „Balta māja” par interesantu un aizraujošo pasākumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *