Izkopjam folkloras tradīcijas

Špoģu vidusskolā aktīvi darbojas Folkloras kopa skolotājas Marijas Umbraško vadībā. Februārī folkloras kopas dalībnieces, 6.a klases skolnieces Angelina Šnitko, Sintija Daukšte, Jeļena Kukjane, Irēna Golovača, Valerija Ļebedjoka, piedalījās latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensībās „Lakstīgala 2014” Latgalē un ieguva 1. pakāpes diplomu.

13. martā  Folkloras kopas dalībniece Sintija Daukšte dziedātāju konkursā „Dziesmu dziedu, kāda bija” Līvanos ieguva 2. pakāpes diplomu, bet Diāna Pilipeca 1. pakāpes diplomu. Diāna  aizstāvēs Latgales godu šajā konkursā Rīgā.

Folkloriskās dziedāšanas prasmes skolotāja Māra Umbraško izkopj arī mazākajiem dziedātājiem, un 2.klases skolēni gatavojas Dienvidlatgales bērnu un jauniešu folkloras kopu salidojumam Līvānos 2014.gada 24 aprīlī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *