Izlaiduma laiks Naujenes PII “Rūķītis”

Mana zeme ir taureņa spārns- krāsaina, krāsaina.
Mana zeme ir pasaka neizlasīta- noslēpumaina, noslēpumaina.
Mana zeme ir bērni šūpolēs- priecīgi, priecīgi.
Mana zeme ir pļava vasarā- raiba, raiba.
Mana zeme ir debess virs galvas, saule, zvaigznes un rasa.
Mana zeme ir laimīgā zeme, kur katram bērnam dzīvot ir ļauts.
/Maija Laukmane/

Ir izskanējis vēl viens mācību gads… atkal klāt ir maijs. Zied ķirši un ābeles, zied visa pasaule! Ka ik gadu, maijs ir atnesis svētkus mūsu iestādei- klāt ir izlaidumu laiks. Šogad savus audzēkņus skolas gaitām sagatavojušas divas grupas “Zivtiņas” un “Rūķīši”. Šogad mācības 1.klasē uzsāks 30 mūsu pirmsskolas absolventi.

Svētki mūsu iestādē sākas jau no 24. maijā un turpinājās visu nedēļu. Pirmdien un otrdien notika Sporta svētki. Sacensības starp bērniem bija azartiskas un noritēja pozitīvā gaisotnē. Par piedalīšanos katrs bērns saņēma Naujenes PII “Rūķītis” sporta medaļu. Trešdien, mūsu audzēkņi kopā ar saviem vecākiem izteica pateicību kolektīvam un iepriecināja katru darbinieku ar saldumiņu. Un pats galvenais notikums notika ceturtdien un piektdien. Bērni uzstājās netradicionālās modes skatē ar kostīmiem, ko palīdzēja sagatavot vecāki. Kopā ar skolotāju bērni sastādīja koncert programmu, rīkoja jautru diskotēku un pikniku, kā arī piedalījās kvestā. Svētki izdevās!

Uzsākot jauno dzīves posmu vēlam bērniem, lai katra diena slēpj sevī iespējas, pārsteigumus un jautājumus, kurus izdodas atklāt, izzināt un izmantot!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *