Izlaidums Naujenes PII „Rūķītis”

Kad bērni apkārt, tad ir kaut kā drošāk.
Cik otrādi! Pat tad, ja nevar tie
Mūs aizstāvēt, tu jūties tomēr možāk,
Tu jūties stiprāk, tev vajag iet.
Pat kliegt ir drošāk. Tumsā katrā pusē
Tev bērni iet, un tu tiem ceļu šķir.
Es jūtu to kā bailes manī klusē.
Es tāpēc esmu drošs, kad viņi ir.
/I. Ziedonis/

Maija mēnesis – izlaidumu mēnesis pirmsskolā. Arī mūsu, Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķītis” 28. Un 29.maijā abas izlaiduma grupas(gr.”Zivtiņas” un „Pienenītes”) svinēja svētkus. Izlaidums ir kaut kas īpašs gan skolotājiem, gan bērniem un viņu vecākiem. Mazais bērns pēkšņi ir izaudzis jau tik liels, un gatavs doties skolas gaitās. Mums skolotājiem izlaiduma svētki ir reizē priecīga un mazliet skumja diena. Prieks par padarīto darbu, par bērnu sasniegumiem, par viņu mīlestību pret mums. Skumjas, ka atkal kāds posms dzīvē ir aizritējis un jāšķiras no „saviem”, trīs vai četrus gadus izlolotiem audzēkņiem. Vēl priekšā vasara. Bērni varēs atpūsties, izbaudīt brīvlaiku, krāt spēkus, lai rudenī varētu doties uz skolu.

Novēlam visiem vecākiem, bērniem un skolotājiem izbaudīt vasaru, atpūsties – sauļoties un peldēties, ēst saldējumu, zemenes, gulēt zālē un lūkoties mākoņos, ķert tauriņus un izlasīt kādu skaistu grāmatu. Ļauties sapņiem – gan lieliem, gan maziem.

Esiet kopā ar savu ģimeni un, lai Jūs katru dienu vada mīlestība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *