Izlaidums Zemgales vidusskolā

Izver sapni caur saules staru
Garu, garu
Un saki pats sev
„Visu varu!”

Met savu sapni ugunī,
Topi tās liesmā par dziesmu
Un saki pats sev
„Tālu iešu!”

Tikai neļauj sapnim sasalt,
Sapnim skanīgam, baltam!
Bez sapņa nav spēka dzīvot,
Un cilvēks bez ceļa var nosalt.
/Gunta Micāne/

Aiz muguras ir eksāmenu un pārdzīvojumu laiks, visas grūtības ir pārvarētas. Sestdien, 15. jūnijā, Zemgales vidusskolā notika 12. un 9. klases izlaidums. Svinīgā ceremonija skolas aktu zālē izvērtās skaista un neatkārtojama.

Absolventus sveica skolas direktors Aleksandrs Petkevičs un Daugavpils novada Skrudalienas bāriņtiesas locekle Lilija Terentjeva. Pateicību no Daugavpils novada domes par aktīvu iesaistīšanos novada jaunatnes rīkotajos pasākumos saņēma 12. klases skolēns Vadims Terentjevs. Simtgades stipendiju no Finanšu ministrijas ieguva 12. klases skolniece Viktorija Žunda. 12.klases audzinātāja Marija Romanovska pateica ceļa vārdus katram audzēknim, piedāvājot aizdegt sveci kā gaismas un cerību simbolu.

9. klases audzinātāja Jadviga Bobkova novēlēja saviem skolēniem jauki pavadīt vasaru, labi atpūsties un ar jauniem spēkiem un alkām pēc zināšanām doties 10. klasē. Vecāki pateicās skolas administrācijai, skolas kolektīvam un klašu audzinātājām par ieguldīto darbu savu bērnu audzināšanā un mācīšanā.

Absolventi pateicās skolotājiem un visam skolas personālam par ikdienas rūpēm. Ceremonijas noslēgumā pateicības vārdus sacīja paši absolventi, parādīja savus talantus dziedāšanā un dejošanā. 9. klases skolēni palaida gaisā balonus ar cerību būt kopā vēl trīs gadus. Gaisā baloni pēkšņi sadalījās divās daļās, rādot ciparu desmit. Dīvaini, bet fakts!

Lai katram absolventam veicas! Paldies visiem, kas sagatavoja svētkus. Jauku vasaru!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *