Izrāde „Brīnumu čiekurs” Salienas vidusskolā

Tuvojas gaišs un noslēpumu pilns laiks – Ziemassvētki un Jaunais gads. Svētkus gaida visi – gan lielie, gan mazie. Mēs ticam brīnumiem, gaidām, lai mūsu dzīvē ienāk pasaka… Tikai – lai tā būtu jauka, gaiša, labestīga!

21. decembrī Salienas vidusskolā arī ienāca pasaka – sākumskolas teātra pulciņš apsveica Ziemassvētkos skolēnus un skolotājus un parādīja izrādi “Burvju čiekurs”. Bet neviens nevarēja iedomāties, ka skolā ieradīsies ļaunie pasaku varoņi. Ragana un Koščejs Nemirstīgais darīja dažādus nedarbus un gribēja, lai Jaunais gads atnāktu tikai viņiem. Viltīgā Vāvere arī gribēja atņemt bērniem dāvanas un paslēpt tās purvā. Bet viss beidzās labi! Kaķene Bajadera un Labais Vilks atbrīvoja Sniegbaltīti, un Burvju čiekurs izpildīja visas bērnu un pieaugušo vēlmes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *