Izstāde “Izglītības iespējas 2018”

Izvēlēties pareizo ceļu dzīvē un atrast nodarbošanos, kas sagādā prieku un gandarījumu, tas nemaz nav viegli. Katra jaunieša uzdevums ir augt un attīstīties, lai dzīvē tiktu sasniegts kāds mērķis. Lai paplašinātu savu redzesloku un iepazītos ar dažādām izglītības iespējām gan Latvijā, gan ārzemēs, 23. martā novada kultūras centrā “Vārpa” jauniešiem bija iespēja apmeklēt izstādi “Izglītības iespējas 2018”. Vaboles vidusskolas 10. un 11. klases skolēni, kā arī Sventes vidusskolas 10. klases skolēni apmeklēja šo izstādi. Skolēni iepazinās ar dažādiem izglītības iestāžu prezentācijas materiāliem, ka arī piedalījās rīkotajās aktivitātēs. Skolēniem tika piedāvāta iespēja apmeklēt konferenci “Nākotnes izglītība” un pieteikties darbnīcām “Karjeras birža” un “Zināšanu maratons”. Šo iespēju skolēni labprāt izmantoja un boja gandarīti par iegūto informāciju un balvām.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *