Izvēlies savu nākotni

8. februārī Randenes 9. klases skolēni Daugavpils novada Kultūras namā piedalījās pasākumā “Uzzini, iepazīsti, izvēlies”, kas tika organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākumā bija reāla iespēja tikties un uzdot jautājumus veterinārklīnikas “Petvet” līdzīpašniecei Antrai Demidenko, Daugavpils Biznesa inkubatora projektu vadītājai Jeļenai Dedelei, Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas un Rīgas Tehniskās universitātes Daugavpils filiāles pārstāvjiem.

A. Demidenko klātesošajiem izstāstīja par visiem vetārsta profesijas plusiem un mīnusiem. Par to, ka šobrīd Latvijā un arī Daugavpilī ļoti trūkst vetārstu. Par nenormēto darba dienu, par to, ka tos, kas būs izvēlējušies šo profesiju, iespējams, sagaida nepatīkamas ainas operāciju zālē, ka visiem šajā darbā strādājošajiem, vienmēr būs saskrāpētas rokas. Bet būs arī daudz patīkama, proti, izglābto dzīvnieciņu un viņu saimnieku pateicība.

Toties Biznesa inkubatora projektu vadītāja J. Dedele motivēja un pārliecināja devītklasniekus par to, ka, ja ir ideja, mērķis, tad viss ir iespējams. Viņa arī dalījās ar Biznesa inkubatora veiksmes stāstiem.

Tāpat pasākumā “Uzzini, iepazīsti, izvēlies” piecas Daugavpils novada vidusskolas piedāvāja 9. klases audzēkņiem nelielas prezentācijas par savām mācību iestādēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *