Jauks un prieka pilns konkurss “Talantu šovs 2018” Salienas vidusskolā

Kāds ievērojams cilvēks teica, ka, ja kalendārā nav svētku un dvēselei skumji, pašiem jārīko kaut mazi svētki, citādāk būs vēl skumjāk.

Tāpēc Salienas vidusskolas audzēkņi sarīkoja jauku un prieka pilnu konkursu “Talantu šovs 2018”. Skolēni ar iedvesmu gatavojās, lai parādītu un pierādītu – mūsu skolā mācās talantīgi skolēni! Konkursa dalībnieki dziedāja, dejoja, deklamēja dzejoļus un rādīja muzikālas miniatūras. Katram bija iespēja izbaudīt savu slavas mirkli!

Konkursa vadītāji profesionāli pildīja savu darbu, veidojot atbilstošu gaisotni zālē, bet skatītāji aktīvi atbalstīja visus konkursantus.

Godājamās žūrijas locekļi uzmanīgi un nopietni novērtēja visus priekšnesumus, kaut gan izdarīt to bija diezgan grūti. Pateicoties saviem talantiem, centībai un vēlmei uzvarēt, neviens dalībnieks nepalika bez balvas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *