Jaunā gada sagaidīšanas prieki Skrudalienas pamatskolā

Vairāki svētku pasākumi noritēja Skrudalienas pamatskolā, pavadot veco 2015. gadu un sagaidot jauno 2016. gadu. Iepriekšējā gada nogalē skolēni gatavoja maskas, piedalījās labdarības akcijā un saņēma dāvanas no Salatēta un viņa draugiem. Skolā ciemojās varoņi no filmas „Ledus sirds”. Ar viņiem kopā bērni gāja jautrās dejās, rotaļās un izdzīvoja nostāstus. Jaunajā gadā pēc lielajiem saliem skolēni nosvinēja pasākumu ar 2016. gada simbolu – mērkaķi. Iepazīstoties ar ačgārnībām Grigorija Ostera daiļradē, bērni izbaudīja mērkaķa jautros piedzīvojumus – atjautīgus uzdevumus, viltīgus jautājumus, mēģinādami savvaļas mērkaķi pieradināt ikdienas skolas dzīvei. Paldies visiem vadītājiem, organizatoriem par Jaunā 2016. Mērkaķa gada ieskandināšanu! Veiksmīgu visiem šo gadu!
Skolas direktore S. Belousova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *