Jaungada pasākumi Zemgales vidusskolā

Jaungada svētki ir vismīļākais pasākums gan bērniem, gan pieaugušajiem. 28.decembrī Zemgales vidusskolā notika Jaungada eglītes pasākumi. Tie norisinājās divās daļās: vispirms 1.-6. klašu skolēniem, pēc tam 7.-12. klašu skolēniem.

No paša rīta sniga, un divas skaistas sniegpārsliņas ielidoja skolā. Viņas, iepazinušās ar bērniem, sarīkoja rotaļas pie burvīgās eglītes. Ciemos atnāca sniegavīrs, kurš bija pārsteigts, ka Jaunais gads jāsagaida priecīgi pie eglītes. Bērni parādīja savus talantus sniegavīram: dziedāja dziesmas par Ziemassvētkiem un eglīti, dejoja dažādas dejas, spēlēja akordeonu, demonstrēja sagatavotās maskas. Skolēni nolasīja Salavecītim dzejoļus, apsveica viņu Jaunajā gadā. Salatētis un Sniegbaltīte atnesa saldas dāvanas. Skolēniem, kuru mācību sasniegumi 1. semestrī bija optimālā līmenī, tika pasniegti pateicības raksti par labām un teicamām sekmēm. Ar lielu prieku bērni un viņu vecāki piedalījās jautrās spēlēs un rotaļās, griezās dejas virpulī. Skolēnu pašpārvaldes pārstāvji apbalvoja klases ar diplomiem vairākās nominācijās.

Jaungada vakarā piedalījās 7.-12. klašu skolēni. Katra klase sagatavoja konkursus ar pārsteigumiem. Skolēnu pašpārvalde organizēja tikšanos ar Salavecīti un viņa mazmeitu. Sākumā viņi abi bija noburti, bet uzminētās mīklas viņus atdzīvināja. Par dāvanu visiem bija Jaungada diskotēka.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *