Jaungada prieka meklējumos

20.decembrī Špoģu vidusskolas 2.b-8.b klases skolēni piedalījās pasākumā “Jaungada prieks”.

8.b klases skolēni izveidoja scenāriju, kurā ļaunā Sniega karaliene nozog Jaunā gada simbolu – Suni. Lai to izglābtu, klases kolektīviem bija jāpalīdz galvenajiem varoņiem –Mandarīnam (Oļegs Isajevs) un Annai (Diāna Mihailova). Nācās veikt dažādus uzdevumus: dejot, dziedāt, inscenēt īsas ludziņas, minēt mīklas, iet rotaļās. Kopīgiem spēkiem Suns tika izglābts un Jaungada prieks atgūts! Pasākums beidzās ar jautrām dejām un kopīgu fotografēšanos pie eglītes. Vēlāk, analizējot pasākumu, skolēni atzina, ka visvairāk patikusi pati gatavošanās, jo katrs varēja izpausties radoši: vieni rakstīja scenāriju, citi domāja priekšnesumus, organizēja mēģinājumus, gatavoja tērpus. Nebija viegli, taču tieši tas radīja īstu svētku noskaņu, bet pēc pasākuma – patiesu prieku par paveikto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *