Jauno fiziķu konkurss 8. – 9. klašu komandām

22. martā bija īpaša diena Daugavpils novada 8. – 9. klašu fizikas draugiem. Jau otro gadu novada fizikas skolotāju metodiskā apvienība rīkoja jauno fiziķu konkursu. Konkursā piedalījās četru skolēnu komandas no 12 novada skolām. Katrai komandai bija jāapmeklē septiņas „stacijas”, katrā parādot savas zināšanas par kādu no fizikas tēmām: kustība un spēks, eksperimentālais darbs fizikā, fizikas lietojums sadzīvē, klasificēšana, elektrība, gaisma un skaņa. Komandas pašas varēja izvelēties, cik punktus iegūt par katru no tēmām (bija iespēja izvēlēties 1, 2 vai 3 punktu jautājumus ar atšķirīgu grūtības pakāpi). Jāsaka, ka šogad konkursa dalībnieki bija daudz drošāki kā pagājušajā gadā un lielāko tiesu izvēlējās 2 vai 3 punktu jautājumus. Konkursā pārliecinoši uzvarēja Zemgales vidusskolas komanda (Žans Lukjanskis, Maksims Petrovs, Anna Jureviča, Margarita Kostigova, skolotāja Svetlana Lukjanova), visās „stacijās” izvēloties visgrūtākos – 3 punktu jautājumus un iegūstot maksimālo punktu skaitu. 2. vietu ieguva Medumu pamatskolas komanda (Artūrs Duntavs – Saunders, Ēriks Grāvelis, Līga Surmoviča, Diana Pluča, skolotāja Nadežda Čornaja), bet 3. vietu – Vaboles vidusskolas komanda (Renārs Kucins, Normunds Skrinda, Rodrigo Laurinovičs, Edgars Skrinda, skolotāja Veneranda Kucina).

Liels paldies visiem skolotājiem, kuri sagatavoja komandas konkursam, sagatavoja konkursa jautājumus un palīdzēja organizēt konkursu, strādājot žūrijā!

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *