Jautrie Sirsniņsvētki Naujenes pamatskolā

Par godu visiem mīlniekiem, tika ieviesta Valentīndiena, kad cilvēki, būdami amora reibumā, izrāda savu pieķeršanos viens otram. Arī mūsu skolā, kā jau katru gadu, 13. februārī tika atzīmēta šī mīlestības pilnā diena. Par tradīciju ir kļuvis skolas Valentīndienas pasts, kur katrs skolnieks jau sākot ar 11. februāri, varēja nosūtīt kādu jauku mīlas vēstulīti sev tuvam cilvēkam.

Pēcpusdienā skolā notika pasākums, veltīts šai dienai, kurā piedalījās 5.-9. klašu skolēni. Pasākuma vadītājas, 9. klases skolnieces Laura Rudko un Gundega Tukiša, pastāstīja par mīlestības dienas vēsturi un novadīja konkursus komandām.

Kas tik pasākumā laikā nebija jādara! Pārim (meitene – zēns) bija jāparāda, ka viņi ir stiprāki par gaisa balonu, bija jāsaka komplimenti ar nosacījumu, ka nedrīkst smaidīt un tos atkārtot.

Ļoti interesants bija konkurss, kura laikā katras komandas pārim bija jāparāda sava dejot prasme – bija jādejo atbilstoši tai mūzikai, kura skan.

Pasākuma laikā komandām bija jāizdomā priekšnesums, ar kuru vajadzēja sasmīdināt ne tikai klātesošos, bet arī žūriju. Meitenēm vajadzēja panākt to, lai zēns viņai piekrīt iedot telefona numuru vai arī piekrīt atnākt uz satikšanos. Savukārt zēniem vajadzēja notēlot komandas meitenes, bet žūrijai bija jāuzmin, kuru no meitenēm attēlo.

Visas aktivitātes vēroja un vērtēja žūrija, kura sastāvā bija skolas direktors P.Brovkins, sākumskolas skolotāja A.Kokina un sporta skolotājs J.Rutkovskis.

Šajā dienā nebija ne zaudētāju, ne uzvarētāju, jo uzvarēja MĪLESTĪBA!

Es novēlu atcerēties to, ka mīlestība jāizrāda ne tikai Valentīndienā, bet gan visa gada garumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *