Jūra, jūra, saule, saule …

Lāču pamatskolas skolotājiem pirmā atvaļinājuma diena sākās ar tradicionālo ekskursiju. Šoreiz tas bija izzinošs brauciens Klaipēda – Palanga, kura laikā apskatījām Kuršu Kāpu, Jūras muzeju, delfīnu un jūras lauvu šovu, Klaipēdas vecpilsētu, Palangu, dzintara muzeju, dinozauru parku, pagaršojām cepelīnus.

Ar kādiem iespaidiem uzsāksiet savu vasaru?

Skolotāja Gaļina: Biju sajūsmā par to, kā saule rietēja jūrā. Vispirms zeltots ceļš jūrā bija redzams, tad saule lēnām nogrima, vispirms dzeltena, tad tā nosarka un pazuda aiz apvāršņa. Mēs ievērojām Palangas tradīciju – ar skatienu pavadījām saulīti, lai no rīta atkal to sagaidītu.

Skolotāja Anna: Man vasara sākās ar rožu smaržu grāfu Taškeviču parkā. Apkārt grafu rezidencei, kurā ir izvietots dzintara muzejs, izveidots angļu stilā parks, kurā aug un smaržo visdažādākās un smaržīgākās rozes. Tas bija sajūsmas vērts!

Skolotāja Zinaīda: Man atmiņā paliks delfīnu un jūras lauvu šovs. Ļoti gudri dzīvnieki, īsti aktieri, kuri liek gan uzsmaidīt, gan izbrīna ar savu meistarību.

Skolotāja Ināra: Daudz uzzinājām un ar baudu pastaigājāmies pa Klaipēdas vecpilsētu. Sasveicinājāmies ar pelīti, kura izpilda vēlēšanās, pieturējāmies pie skursteņslauķa pogas, apskatījām nāriņu un burinieku, ieelpojām vēstures elpu…

Skolotāja Skaidrīte: Mani fascinēja atjaunotais Jūras muzejs – moderni akvāriji ar visdažādākajām zivīm un citiem ūdens iemītniekiem. Jauninājums ir akvārijs virs galvas, kurā stores peld virs muzeja apmeklētājiem. Sirreālā sajūta.

Skolotāja Valentīna: Man interesants bija dinozauru parks. Pastaigājamies skaistajā dabas ielokā, apskatījām daudzus dinozaurus, kuri bauro un pārvietojas, noskatījāmies 5D kino, karstajā dienā baudījām vēsumu braucot ar ūdens velosipēdu ēnainā dīķī, apmeklējām unikālu izklaidi – apgāzto māju – kur no jauna atklājām apkārtējo pasauli.

Skolotāja Jeļena: Man šis brauciens ir unikāla iespēja pabūt kopā ar kolēģiem, nedomāt un nerunāt par darbu, bet kopā jautri un interesanti pavadīt laiku, uzzināt jauno un baudīt atpūtu. Liels paldies mūsu skolas direktoram par iniciatīvu un ekskursijas organizēšanu!

Skolotājs Andris: Paldies Naujenes pagasta pārvaldei, it īpaši Inārai Miglānei, par sadarbību ekskursijas organizēšanā. Paldies kolēģi par atsaucību! Saulainu vasaru un atvaļinājumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *