Kalupes mazpulks Latgales novada projektu forumā – 2014

31.oktobrī Rēzeknes ARPC “Zeimuļs” uzņēma Latgales novada mazpulkus. Tirgus laukumā mazpulcēni dižojās ar saviem lauku labumiem. Elvim Zepam bija plašā bišu produkcija, bet Sandim Kļukovskim – gardu sieru klāsts. Abi zēni saņēma atzinību un dāvanas no vadītājiem.

Seši Kalupes pamatskolas mazpulcēni aizstāvēja individuālos projektus un grupas projektu “Latviešu karavīrs laikmetu griežos.” Individuālo projektu aizstāvēšanā vislabāk veicās Elvim Zepam, kurš pārliecinoši reklamēja “bišu maizi”.

Par veiksmīgi paveiktu grupas projektu LR AM Rekrutēšanas un jaunsardzes centrs mazpulcēnus ir uzaicinājis uz pasākumiem Balvos 6., 7.novembrī.

Mazpulku vadītājiem un vecākiem tika organizēta aizraujoša lekcija ar dziednieku Jāni Kaļānu “Mūsdienu dzīves veida negācijas un cīņa ar tām” un speciālistes Dainas Butleres lekcija “Uzņēmējdarbības uzsākšanas un attīstības praktiskie aspekti”.

Radošajās darbnīcās “Ar patriotismu sevī!” ar pērlītēm rotājām Latvijas karti.

Foruma noslēgumā tika cildinātas un apbalvotas mazpulku aktīvākās, radošākās ģimenes. 132.Kalupes mazpulkā šo atzinību saņēma Zavadsku ģimene.

Paldies visām mazpulcēnu ģimenēm par sadarbību un atbalstu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *