Kalupes pamatskola Latgales skolu atbalsta fonda “Veronika” gada noslēguma pasākumā

Gada nogalē, 28.decembrī, Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”, norisinājās Latgales skolu atbalsta fonda “Veronika”, kura darbības mērķis ir reālu un ilgstošu atšķirību mazināšana Latgalē, atbalstot reģiona skolas, uzlabojot skolēnu un skolotāju darba un sadzīves apstākļus, gada noslēguma pasākums. Fondu pārstāvēja valdes priekšsēdētāja Ligita Azovska. Konferencē uzstājās un piedalījās NVO sektora pārstāvji, skolu direktori un pedagogi, skolu vecāku pārstāvji, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras amatpersonas un Latgales NVO pārstāvji.

No Kalupes pamatskolas konferencē piedalījās Skolas padomes priekšsēdētāja Ivanda Zavadska un skolotāja Tatjana Romanceviča.

Konferencē Eiropas Parlamenta deputāte profesore Inese Vaidere pasniedza atzinības rakstus 24 Latgales reģiona skolotājiem, kuri šogad savās skolās tika atzīti par labākajiem. “Augstu vērtēju skolotāju darbu, jo sevišķi – reģionos, kur skolotājs sniedz ne tikai zināšanas, bet arī veic sabiedriski nozīmīgu darbu. Tieši tāpēc vēlos pateikties un dāvināt skolotājiem iespēju apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē,” tā Inese Vaidere.

Kalupes pamatskola ir pateicīga fondam “Veronika” par skaisto dāvanu mūsu skolas skolotājai Tatjanai Romancevičai, kura tika izvirzīta no skolas uz šo balvu.

Paldies par iespēju skolēniem saņemt dāvanas – mugursomas un kancelejas preces.

Paldies par iespēju piedalīties šajā skaistajā pasākumā un par ilggadējo sadarbību ar skolu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *