Kalupes pamatskola uzvar Ludzā

Skolotājs Vitālijs Aļeksejevs un Kalupes pamatskolas zēnu komanda ar kausiem, kuri izcīnīti Daugavpils novada un Latgales reģiona skolēnu sporta spēļu „Tautas bumbas sacensībās”.

Ar uzvaru no Latgales reģiona skolēnu sporta spēļu sacensībām „Tautas bumbā” atgriezās Kalupes pamatskolas zēnu komanda. Sacensības notika Ludzā un parasti komandas uz turieni brauc sadalīt otrās un trešās vietas, jo 1.vieta tiek atvēlēta mājiniekiem, kādai no Ludzas vai Kārsavas novada skolām. Tas saistīts ar apstākli, ka šajos novados plašas tradīcijas un liela popularitāte ir rokasbumbai, kuras pamatelementi ļoti līdzinās spēlei „Tautas bumba”. Vismaz zēnu sacensībās šoreiz viss notika savādāk.

Sacensībās piedalījās 6 Latgales reģiona skolas. Skolotāja Vitālija Aļeksejeva vadītā Kalupes pamatskolas zēnu komanda, kura bija uzvarējusi visas spēles Daugavpils novada sacensībās, neiepazina zaudējuma rūgtumu arī Latgales reģionā, piecās aizvadītajās spēlēs tika izcīnītas 4 uzvaras un reizi spēlēts neizšķirti. Šāds rezultāts deva pārliecinoši 1.vietu, otrajā vietā atstājot Kārsavas vidusskolas komandu, trešie krāslavieši.

Meiteņu sacensībās Ludza spēja nodemonstrēt rokasbumbas sagatavotības priekšrocības un pārliecinoši uzvarēja apakšgrupā, kā arī finālā ar rezultātu 3:1 pārspēja Daugavpils 9.vidusskolu. Nedaudz nepaveicās kalupietēm, spēlē par 3.vietu zaudēts Kārsavas vidusskolai un iegūta sportā sāpīgākā – 4.vieta, uzreiz aiz godalgotā trijnieka.

Daugavpils novada
sporta skolas direktors
Jānis Skrinda

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *